Buhar Makinası ile Temizlik

0

Buhar Makinası ile Temizlik Hijyen Group olarak ev ve iş yeri temizliklerinde buhar makineleri ile özlenen hijyeni sağlamak çok daha etkin olmaktadır. 155 derece buhar sıcaklığı ile wc ve mutfaklardaki bakteri yuvalarına daha etkin müdahale edilmektedir. Buhar makine sistemleri ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetler vermeyi amaçlıyoruz.

Buhar Makinası ile Temizlik Videosu

Buhar Makinası ile Temizlik Nasıl Yapılır ?

Normal temizlik yöntemleri ile ulaşılması zor olan veya uzun zamandır temizlenmediği için çok fazla kirli hale gelen yüzeyler bulunabilmektedir. Özellikle kalorifer peteklerinin iç kısımları ulaşılması zor olduğundan dolayı temizlenemeyebilmektedir. Mutfaklarda bulunan aspiratör ya da davlumbazların üst kısımları da aynı şekilde çok detaylı temizlenemeyebilmektedir.

Buhar makinası tam da bu aşamada devreye girmektedir. Endüstriyel tip buhar makinası kullanan firmamız detaylı olarak hijyenik bir temizlik yapmaktadır. Temizlik Şirketleri arasında en tecrübeli firma olmamızın verdiği avantajı en iyi şekilde kullanabilmekteyiz.

Firmamız buharlı temizlik makinasını istenildiği takdirde getirmektedir. Ortalama 155 derecede bulunan buharı yüksek teknoloji ile püskürterek en iyi verimi almanıza yardımcı olmaktadır.

Buhar Makinası ile Temizlik Hizmeti Nerelerde Kullanılır ?

  • Kalorifer peteklerinin iç temizliğinde,
  • Havalandırma kanallarının temizliğinde,
  • Aspiratör ve davlumbazların detaylı temizliğinde,
  • Mutfaklardaki erişmesi zor alanların yağ ve kirden arındırılmasında,
  • Zemin döşemelerinin derz artıklarından arındırılmasında,
  • Fayans ve kale bodurların aralarının temizlenip parlatılmasında,
  • Koltuk ve halıların çeşitli bakteri ve mikroplardan arındırılmasında kullanılmaktadır.

Bazı müşterilerimizin sorduğu bir sorunun cevabını da buradan vermeliyiz.

Müşterimiz buharlı temizlik makinasını kullandığını ve çok fazla verim alamadığını söylemekte. Temizlik işlemin bize yaptırdığında aynı şekilde hayal kırıklığına uğrarmıyım diye sormakta.

Değerli müşterilerimiz; Hijyen Grup 15 Yıldan beridir temizlik sektöründe hizmet veren kurumsal bir temizlik firması ve şirketidir.

Firmamızda kullanılan tüm ürünler ileri düzey ve endüstriyel tip ürünlerdir. Özellikle buhar makinası hizmetini piyasada ev eşyası olarak satılan ürünlerle karıştırmayınız. Kullandığımız ürün yüksek kalitede ve yeterli düzeyde buhar püskürten özellikle ev temizliği konusunda tüm ihtiyaçlarınıza yetecek kalitede bir üründür.

NOT : Buhar Makinası ile Temizlik Hizmeti Almak İsterseniz Bizimle İrtibata Geçtiğinizde Farkı Görebileceksiniz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp