Gemi Tekne ve Yat Temizliği

3

Gemi Tekne ve Yat Temizliği

Gemi temizliği, yat temizliği ve tekne temizliklerinde en kısa sürede tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez. Gemi, yat ve tekneler için iç yapılarına uygun ve özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

Yapılan çalışmalar sonrasında tam anlamıyla kaliteli ve hijyenik bir ortam olacağına dair garanti veririz. Kullandığımız malzemeler, hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır.

Gemi Tekne ve Yat Temizliği

Özenle baktığınız ve her türlü bakımına sonuna kadar dikkat ettiğiniz gemi, yat veya tekneleriniz için temizlik hizmeti vermekteyiz. Kullanım süresi ve şekline göre değişebilen aralıklarda tekneleriniz kirlenebilmekte ve zamanla bu da sizi rahatsız edebilmektedir. Hijyen Grup Temizlik Şirketi burada size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Temizlik işlemi yapılmadan önce tekne ya da yatlarınız üzerinde detaylı bir inceleme yaparız. Görünen veya görünmeyen alanların tespiti yapıldıktan sonra temizliğin nereden başlayacağı ve nerede sonlandırılacağı kararlaştırılır.

Sizin için uygun olan zaman aralıklarında sizin kullanımınızı etkilemeyecek şekilde temizlik işlemi yapılmaktadır.

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

3 yorum

  1. AHMET KAPTAN »

    Gemi ve yat temizliği denince akla hijyen group temizlik şirketi gelmeli aklınıza neden diye sormayın işimiz gereği bir çok gemi ve yatların tedarik işlerini yapıyorum müşterilerimiz temizlik işleri için bizlerden firma talep ediyor haliyle geçen yıla kadar bir çok firma ile çalıştık nasıl anlatsam karşılaşmadığımız sorun kalmadı en sonunda hijyen firmasını buldum bir yıldır bir çok yat ve teknenin temizliğini yaptırıyorum inanın çok memnun kaldık bu sebeple bu sayfalarına yorum yazama ihtiyacı hissettim hijyen temizlik şirketine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum…

    • Hijyen temizlik »

      sayın kaptanımız ahmet bey bu güzel yorumunuz için teşekkür eder her daim sizlere temizlik işlerinizde yardımcı olmak isteriz teşekkürler..

  2. Gemimizin yapımı sonrası hijyen temizlik tarafından inşaat sonrası temizlik işleri yapıldı son derece memnun olduğumuzu söyleyebilirim gerçekten güzel iş çıkardılar teşekkürler hijyen temizlik

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp