Halı Yıkama Şirketleri

0

Halı Yıkama Şirketleri; Halı temizliği alanında firmamız sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır. Temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir ve siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılarınızı eviniz’den alıp bir hafta gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir şekilde teslim ediyoruz.

Halı Yıkama Şirketleri

Halı yıkama hizmetimiz halıların türlerine ve ipliklerine göre belirlenmektedir. Halılarınızı gerek makinelerde gerek ise özel olarak temizlenmektedir. Böylece halılarınızın ömrü uzar,yıpratılmaz ve halılarınız ilk günkü canlılığını korumuş olur.Halılar hiçbir zaman gelişigüzel yıkanmaz.

Ucuz halı yıkamalar sizlere ilerde başka halı aldırmak zorunda bırakabilir bu da sizlere maddi zarar olarak yansıma anlamını taşımaktadır. Halı yıkama işlerimiz son derece dikkatli olarak yapılmaktadır.Halı yıkama da ucuz temizleme malzemeleri kesinlikle kullanılmamaktadır.Halınızda bulunan lekelerde kesinlikle çıkar.Ve halılarınızın temizliği sonunda hala renkleri canlı ve hala ilk günkü güzelliğini korumuş olarak bulacaksınız.

Halı ve Temizlik

Evlerimizin ya da ofislerimizin tabanına serdiğimiz halı ya da kilimler hijyen bakımından çok önemlidirler. Özellikle evlerde küçük yaşlarda çocukların olduğunu varsayarsak sürekli temas halinde olmaları büyük bir sorun.

Yapılan istatistik çalışmalara göre halılarda çok sayıda bakteri barınabilmektedir.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp