ilaçlama Hizmetleri

0

ilaçlama Hizmetleri

Haşereler her yerde her zaman ve her koşulda yaşarlar ve bulunurlar. Tüm haşereler seri bir şekilde ürer. Hastalık taşıyıcı böcek ve haşereler iş yerimizde, evimizde sağlığımızı tehdit eden en önemli dominantlardır ve istenmeyen organizmalardır. Böcek ve haşereler insanda tiksinti uyandırma özelliğinden dolayı psikolojik etkilerinin yanı sıra özellikle tifo, tifüs, sarılık, veba gibi hastalıkların yayılmasına,  böcek ısırığı, kasıntı, deride dökülme ağrı gibi fiziksel şikâyetlere neden olur. İlaçlama sayesinde hem hastalık yayan bu canlılardan kurtulmuş oluruz, hem de kendimizin çalışanlarımız ve ailemizin sağlığını teminat altına almış oluruz. Bayer, Aventis, Raid ürünleri kullanılmaktadır.

ilaçlama Hizmetleri

İlaçlama için bizi arayın ve garantili ilaçlama da kesin sonuca ulaşın.Böcek ilaçlama da evinizde veya iş yerinizde nerede olursanız olsun haşerelerin kesin çözümünü sizlere sunuyoruz. İlaçlama kadar ciddiyet ve dikkat isteyen çok az iş vardır. Bu sorumluluğun farkındayız ve ona göre garantili ilaçlama yapıyoruz. Yanlış ilaçlama yüzünden yüzlerce kişi zehirlenme vakaları yaşamaktadır. Bilir kişi olarak haşerelerin nerelerde olduğu ve hangi haşereye karşı ne tür bir ilaç kullanacağımızı ve bunların ne zaman ve nasıl kullanılacağını çok iyi biliyoruz.

TEMİZLİK VE İLAÇLAMA HİZMETLERİ

Hayat Kalitenizdeki Partner

İLAÇLAMADA BAHAR KAMPANYASI 

Metre Kare’si SADECE 1 TL

Sayın yetkili;

YAŞAM VE ÇALIŞMA MEKANLARINIZ İLE BAHÇELERİNİZDE

KENE, Hamam böceği, Kalorifer böceği, Tahta kurusu, Pire, Ahşap piresi, Akrep, Fare , Yılan, Uçan haşere, Bahçe böcekleri, Ambar ve bakliyat zararlıları… Hayatınızdan Çıkacak.

Yukarıda sıraladığımız ve daha aklınıza gelmeyen bir çok haşere ve   zararlılar ile mücadele ediyorsanız, şu an doğru yazıyı okuyorsunuz.

İNSAN SAĞLIĞINI ÖN PLANDA TUTAN FİRMAMIZ;

  • Sağlık Bakanlığının onayı olmayan ilaçları kesinlikle kullanmamaktadır.
  • Mekanın özelliklerine ve ilaçlama yapılacak türe göre her birine özgü yöntemler ile uzman ekibimiz tarafından garantili olarak ilçalama hizmetleri verilmektedir.
  • Bahçe ve dış mekanlarda kullanılan ilaçlarımız özellikle başta kene olmak üzere tüm bahçe bitkileri haşere ve böceklerine karşılı tam etkilidir. Sulama ve yağmur ile etkisini yitirmemektedir. Kesinlikle insan ve hayvan sağlığına zararı bulunmamakla birlikte ” 1 Sene ” Süre ile etkisini kaybetmemektedir.
  • Dileyen müşterilerimize ilaçlama sonrası detaylı temizlik hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir.

Yukarıda sıraladığımız bu tür hizmetler ve daha birçok avantaj ile birlikte iyi bir ilaçlama ve temizlik hizmeti için bizi aramakta acele edin.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp