İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik

2

İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik; yapmış olduğumuz bu hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen kaba pislikleri şirketimiz en kısa sürede temizler ve inşaatın artıklarından ve atıklarından eser kalmaz.

İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değildir. Herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Çünkü kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra, asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir. Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil aynı zamanda gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar.

Günümüzde birçok bölgede şehirlerde farklı konutlar ve inşaatlar yapılmaktadır. Bunlar arasında ise yeniden inşa edilen konutlar ve büyük siteler ile beraber iş yeri ya da ofis amaçlıda kullanılan bürolarda yer alabiliyor.

Özellik ile büyük şehirlerde bazı özel noktalarda ve çevre açısından da farklı işler içinde uygun olan ofis gibi yereler de inşaatın bitmesi ile beraber kısa süre içersinde de iş yeri açmak isteyen kişiler için ya da yeni bir eve taşınmak isteyen kişiler tarafından satın alınmakta ya da kiralanmaktadır. Bahsettiğimiz konularda ise henüz yeni tamamlanmış evlerin ya da iş yerlerinde güzel ve özenli bir şekilde de temizlik ihtiyacı olmaktadır.

Yerlerin ya da camların veya fayans olan bölgelerdeki kireç ve beton artıkları gibi maddeler bulunduğu için güzel bir temizlik işlemi ile taşınmaya hazır hale gelmesi de önemli hususlar arasında da yer almaktadır. Bu tür konularda ise yapan firmalar ve bu işlerde uzman olan şirketler sayesinde temizlik işlerine zaman harcamanızın da önüne geçilmektedir.

Sizlerde yeni satın aldığınız ya da kiraladığınız inşaattan yeni çıkmış bir yeri inşaat temizliği yapan firmalar ile iletişime geçerek, sizin kullanacağınız hale temiz ve düzenli bir hale gelmesi için bahsettiğimiz yerler ile anlaşarak bu konuyu kısa süre içersinde çözümleyebilirsiniz. Bahsettiğimiz konularda temizlik hizmeti veren firmalarda günümüzde birçok şehirde ve bölgede de hizmet vermektedirler.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

2 yorum

  1. Hijyen temizlik şirketi ile acarkent’teki villamın temizliği için anlaştım sağ olsunlar söyledikleri gün ve saatte gelip evimi bir güzel temizlediler bize her hangi bir sıkıntı yaratmadılar bu yorumu yazma gereği hissettim başarılarının devamını diler kendilerine teşekkür ederim.

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp