Su ve Sel Baskını Temizliği

2

Su ve Sel Baskını Temizliği

Su ve Sel baskını dışarıda meydana gelmektedir ancak, yer katına yakın veya müstakil dairelerin içine kadar sızarak, evlere ve iş yerlerine büyük zararlar vererek, yapı sahiplerini de oldukça sıkıntıya sokar.

Sel Baskını Nedir ?

Sel büyük bir doğal felakettir ve getirdiği sonuçlarda bir o kadar yıkıcı olur. Suyun hızlı sürükleme kuvvetiyle pek çok yapı zarar görür ve pislikler aynı yönlerde birikerek oldukça kötü görüntüler oluşturur.

Sel baskını sonrası oluşan pislik ve kanalizasyon taşmasıyla meydana gelen kötü kokular hem sokakları hem de içene girmiş olduğu yapıları oldukça olumsuz etkilemektedir.

Su ve Sel Baskını Temizliği

Sel baskını sonrası temizlik işlemi uzman ve tecrübeli ekipler tarafından yapılmalıdır. Diğer türlü bilinçsizce yapılan temizlik yeterli olmayacaktır. Sel baskını sonrası temizlik kesinlikle bilinçli ekipler tarafından yapılmalıdır.

Evlerimizde ve ya iş yerlerimizde meydana gelen su baskını bizi hem maddi hemde manevi olarak ağır hasara uğratmaktadır. Sadece eşyalarımız değil evimizin zemin ve duvarları da zarar görür.

Bu durum hem evimize hem de manevi olarak bize zarar vermektedir. Neyse ki su baskını sonrası temizlik işlemini gerçekleştiren firmalar yükümüzü bir nebze hafifletmektedir.

Su baskını sonrası temizlik için arayacağınız firma size tecrübeli işçi kadrosuyla birlikte gerekli malzemeleri de gönderecektir. Böylece bu işten kısa sürede kurtulmanız sağlanacaktır.

Su baskını sonrası temizlik işlemi dipten uca titizlikle yapılmaktadır. Su baskınının evinize vermiş olduğu zarar giderilir ve dipten uca tertemiz bırakılarak size teslim edilir.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

2 yorum

  1. HALİT DAĞ »

    Evimizi hortum patlaması sonrası su bastı sağ olsunlar hemen gelip evimizi kuruttular çok teşekkür ederiz çok memnun kaldım tavsiye ederim Halit DAĞ

  2. Su basan evimizi hijyen temizlik şirketine temizlettim sağ olsunlar çok güzel bir iş çıkarttılar kendilerine buradan çok teşekkür etmek istedim tebrikler hijyen temizlik…

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp