Yangın Temizliği

1

Yangın Temizliği evinizde yada iş yerinizde hiç temenni etmediğimiz bir kaza veya arıza sonucu çıkmış olabilecek yangın sonrasında bizimle irtibata geçmeniz halinde verdiğimiz hizmettir. Hijyen Group olarak olay yerinde incelemelerimizi yapıp sizlere en iyi hizmeti nasıl sunacağımız anlatıp bu zor durumdan çıkmanızda sizlere yardımcı oluyoruz…

Profesyonel Yangın Temizliği Nasıl Yapılır ?

Hiç temenni etmesek de yangın v.b. afetler başımıza gelebilmektedir. Bazen bir elektrik kontağından çıkan kıvılcım, bazen de kundaklama sonucu yangın tehlikesi ile karşı karşıya kalabiliriz.

Her şeyden önce yangın sonucu herhangi bir ölümlü vaka ya da şiddetli yaralanmalar olmamasını ümit ederiz.

Sonraki süreçte uzman temizlik personelimiz size yardımcı olacaktır.

Yangın Temizliğinde Yerinde İnceleme

Hijyen Group Temizlik Şirketi öncelikle alanda fizibilite çalışması yapmaktadır. Yangın temizleme işlemi yapılmadan önce varsa alanın eski halini gösteren bir fotoğraf işimizi kolaylaştırır.

Eğer Yangından hasar görmüş alan sigortalı ise önerimiz expertizi beklemenizdir, fakat temizlik işleminin acilen yapılması gerekiyorsa alandaki hasarı net bir şekilde gösteren fotoğrafları çekmenizde veya çektirmenizde fayda var. Çünkü sigorta şirketleri yangın sonrasında temizlenen alanı önceki halini görmeden ödeme yapmayacaktır.

Yangın lekeleri nasıl çıkar ?

Hijyen Group konusunda uzman bir ekip ve derin bir tecrübe sahibidir. Yangın sonrası temizlik hizmetimizi aldıktan sonra mekanlarınızı tanımakta zorluk çekebilirsiniz. Firmamız yangın lekelerini çıkarmak için kaliteli temizlik ürünleri kullanmaktadır. Endüstriyel hizmetler için tasarlanan bu ürünler her zaman stoklarımızda bulunmakta ve hizmetlerimizde kullanılmaktadır.

Yangın görmüş alanlarda havalandırma çok önemlidir. Yangın sonrası yapmanız gereken ilk şey ortamı mümkün olan en iyi şekilde havalandırmak olmalıdır. İçeriye dolmuş yoğun duman beraberinde getirdiği is lekesi her yana bulaşacaktır. Mümkünse temizlik işlemine kendiniz başlamamalı ve uzman bir temizlik şirketini çağırmalısınız. Hijyen Group Temizlik Şirketleri yangın sonrası temizlik konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Evde Yangın Sonrası Temizlik

Yangın sonucu eviniz zarar görmüş olabilir. Böyle bir durumda önce resmi ekiplere tutanak tutturmalısınız. Eğer sigortanız varsa sigorta şirketi tutanak isteyebilir. Temizlik işlemi hemen yapılmalıysa bolca yangın hasarının fotoğrafını çekmelisiniz. Bizim yangın sigortası yapan sigorta şirketleri konusunda verdiğimiz bilgiler genel bilgilerdir. En doğrusu sigorta şirketiniz ile görüşmeniz olacaktır. Verdiğimiz bilgileri fikir yürütmek için kullanmanızı rica ederiz.

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 Yorum

  1. Yangın temizliği ile ilgili merak ettiğiniz konuları bu başlık altından bize yazabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya gayret göstermekteyiz.

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp